Telefonas: +370 655 70792   |   El. paštas: futureangarai@gmail.com

  • Facebook
  • rss

Ventiliacija

 

Šiuolaikiniuose  žemės ūkio pastatuose  vėdinimo sistema yra viena svarbiausių sistemų, lemiančių normalų pastato funkcionavimą ir produkcijos išsaugojimą. Natūrali ventiliacija  su angomis šonuose ir  viršuje galėtų pakeisti brangiai kainuojančia elektros ventiliacija. Tai paprasčiausias ir pigiausias patalpų vėdinimo būdas, kai oras į patalpas patenka pro pastato šonuose padarytas angas. Oras šalinamas  natūralios traukos principu, kai patalpose sušilęs oras kyla į viršų.
Jeigu pastato vėdinimas yra nepakankamas, žiemą kaupiasi drėgmė, patalpose blogėja oro kokybė.
Priverstinis vėdinimas pakankamai gerai vėdina patalpas,bet tai nėra pigu. Kaina priklausomai nuo sudėtingų  traukos sistemų su nepigiai kainuojančiais priedais.
Esant būtinybei galima sumontuoti ir priverstinę ventiliaciją.

Naturali ventiliacija

 

 

LOMANCO  Vėjo turbinos

Vėjo turbinos (deflektoriai), lengvai montuojami ant kiekvieno stogo. Tai idealus variantas žemės ūkio pastatams, kur nėra poreikio brangioms priverstinėms ventiliacijos sistemoms. Rekomenduojama naudoti angaruose kartu su stogo danga kuri padengta antikondensacine danga, nes ji neapsaugo konstrukcijų nuo aprasojimo.

Vėjo turbinos skirtos pagerinti natūralią trauką. Dėl unikalios sparnelių konstrukcijos net ir silpniausias vėjas įsuks turbiną, nepriklausomai kuria kryptimi pučia vėjas, be to apsaugos ventiliacijos kanalą nuo kritulių. Vėjo turbinos yra 200 mm ir 356 mm skersmens.  Vėjo turbinos yra gaminamos iš cinkuotos skardos, taip pat gali būti dažytos įvairiomis spalvomis.

Maksimalus ištraukiamo oro kiekis kai vėjo greitis 8km/val.
203 mm – 165 m³/h,
356 mm – 710 m³/h.

Orientacinės vėjo turbinų kainos
203mm  -190e be PVM
356mm  -220e be PVM